Barwny Ślub jest synonimem tworzenia unikatowych ręcznie wykonywanych zaproszeń i dodatków na Wasz ślub.Doświadczenie wynikające z wieloletniego zajmowania się pracą twórczą przekłada się na proces realizacji projektów. Ciągle się rozwijamy
i angażujemy w nowe wyzwania oraz Wasze indywidualne wizje. Przynosi to naprawdę rewelacyjne efekty! Tworząc nić porozumienia, współpracujemy z Młodą Parą w celu określenia wzoru, koloru i faktury papieru, indywidualnych tekstów, ewentualnych dodatków. Rezultatem takiego podejścia są personalizowane i szyte na miarę zaproszenia ślubne, zawieszki na alkohol, winietki weselne, księgi gości, podziękowania dla rodziców i wiele innych akcesoriów na ślub. Jeśli chcecie uczynić Waszą uroczystość wyjątkową, skontaktujcie się z nami i razem stwórzmy coś niezapomnianego. Możecie wyszukać zaproszeń na ślub i innych dodatków weselnych na naszej stronie i zgłosić chęć modyfikacji. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!
Wiemy, jak ważne dla Młodej Pary jest termin realizacji, dlatego zawsze określamy czas, w którym owoc naszej współpracy będzie w Waszych rękach. Wy decydujecie, czego dokładnie chcecie! My udzielamy pomocy i tworzymy dla Was.
Zapraszamy do współpracy!